מיכל רש עיצוב ואדריכלות פנים

מעצבת בתי מגורים, דירות, עסקים ומסעדות משנת 1990

מיני פנטהאוס נס ציונה

דירה זו עיצבתי בינואר 2013.
לפני 11 שנים הרסנו תכננו ועיצבתי את דירתם הראשונה גם היא בנס ציונה.
הורים ושלושת ילדיהם . חילקתי את הדירה כך שלכל ילד יהיה חדר ובנוסף חדר אמבטיה . להורים הרחבתי חדר שינה והוספתי חדר עם מקלחת.סלון ומטבח כולל פינת אוכל.
היו חששות , אי ודאויות לגבי התכנון העיצוב וכמובן העלות. בלילות ישבנו שעות רבות , לעיתים במתח אך גם ובעיקר באושר גדול.כשנלחצנו מהעלויות הצעתי להם כמו בפעמים רבות אחרות, שאצבע בעצמי את שולחן האוכל הישן ואת המקרר. פרטי ריהוט מסוימים קנינו באיקאה .טיילנו בגלריות של תמונות . חיפשנו בשוק הפשפשים ומצאנו את הפריטים שיקשטו גם את הקירות. נהננו מכל רגע.
עברו השנים, הילדים התבגרו ופרשו כנפיים והיה רצון לעבור לדירה עם גינה או מרפסת . מצאנו יחד דירה עם פוטנציאל .מרפסת עם נוף מקסים לכיוון מזרח ודירה שניתן ליצור בה חללים מרווחים שונים ותואמים לרצונם.
התחלנו מהתחלה. לקחנו בחשבון צרכים חדשים, אך יחד עם זאת לקחנו תמונות וגופי תאורה מהדירה הקודמת ויצרנו חללים מתאימים ,כולל פינת עבודה קטנה,(שרותי אורחים) לדרישתה האישית והצנועה של מגי. את חלל הסלון הגדלתי על חשבון חדר שלא היה בו צורך. במקום קיר במסדרון יצרתי ארון בגדים גדול וספריה מצדו הפנימי של הסלון. הרווחנו חלל נקי מארון בחדר השינה והגדלנו את המקלחת.
בחרנו ריהוט חדש ומטבח חדש . שילבנו צבעים שחלקם "הועתקו" באהבה מהדירה הקטנה וחלקם נוספו והותאמו לריהוט החדש. מנורות ותמונות הועברו כולן בתוספת מרעננת והכרחית.
בגינה – שהיא מרפסת של כ- 40 מ"ר הצעתי לבצע את הגינון בעזרת החברה
"רוב נוי" .
גינה שאין בה עציצים גדולים וכבדים והשתילה מתבצעת במצע מיוחד של 8 עד 15 ס"מ גובה בלבד.
תמונות יגיעו בהמשך.
בסופו של תהליך ,האושר רב והקשר התהדק עוד יותר.
על כך אני מודה להם מאוד.
מיכל